Kullanım Koşulları, İptal İade ve Satın alma

Bu sözleşme, OtopostPaylas.Com Sosyal Medya Araçları adı altında satışa sunulmuş olan tüm ürünleri kapsar. OtopostPaylas Ürünlerini her ne şekilde olursa olsun, bilgisayarınıza yüklediğiniz taktirde ve satın aldığınız taktirde bu sözleşme hükümlerinin sizi bağlayacağını kabul etmiş sayılırsınız.
 
OtopostPaylaş Sosyal Medya Araçları Lisans Sözleşmesi
OtopostPaylaş adı altında satışa sunulan tüm programlar, 556 sayılı Markaların Korunması hakkında kanun ve milletlerarası Patent Hakları anlaşmaları ile korunmuştur. OtopostPaylaş adı altında satışa sunulan tüm programların ücretsiz kullanım hakkı yoktur. Satılmak suretiyle 1 bilgisayar için belirlenen süreler arasında lisans hakkı (kullanma hakkı) verilir. 
 
1. Kullanım Lisansı Hakkı:
Bu sözleşme size şu hakları sağlamaktadır: OtopostPaylaş adı altında satışa sunulan tüm programların tek bir kopyasını bir bilgisayara yükleyebilir ve tarafınızca belirlenen süre aralığında kullanabilirsiniz. OtopostPaylaş adı altında satışa sunulan tüm programları ancak bilgi saklama amacı ile diğer bir bilgisayara kopyalayabilir veya kayıt cihazına kaydedebilirsiniz. Üzerinde OtopostPaylaş adı altında satışa sunulan tüm programların yüklenmiş olduğu her bir bilgisayar için, belirlediğiniz süre aralığında, ayrı bir lisans almanız ve tahsis etmeniz gerekmektedir. OtopostPaylaş adı altında satışa sunulan tüm programlar için alınan bir lisans, değişik bilgisayarlar arasında paylaşılamaz veya aynı zamanda kullanılamaz. 
 
2. Diğer Hak ve Sınırlamalar:
. Ters Mühendislik İşlemi, Parçalara Ayırma ve Demonte Etme Konusunda Sınırlamalar : OtopostPaylaş adı altında satışa sunulan tüm programları ters mühendislik işlemine tabi tutamazsınız, parçalara ayıramaz veya demonte edemezsiniz.
. Parçalara Ayırma: OtopostPaylaş adı altında satışa sunulan tüm programlar, bu sitede tek bir ürün olarak lisanslanmıştır. OtopostPaylaş adı altında satışa sunulan tüm programlar satış sözleşmesinde aksi belirtilmedikçe birden çok bilgisayarda kullanılamaz.
. Kira: OtopostPaylaş adı altında satışa sunulan tüm programları üçüncü kullanıcılara kiralayamazsınız.
. Yazılım Programının Devredilmesi: OtopostPaylaş adı altında satışa sunulan tüm programları, sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçerek başka bir kullanıcıya devir edebilirsiniz..
. Sona Erme: Bu sözleşmenin hükümlerine aykırı hareket etmeniz halinde, OtopostPaylaş Medya Grubu diğer hiç bir hakka zarar vermemek şartıyla bu sözleşmeyi sona erdirebilir. Bu durumda, OtopostPaylaş adı altında satışa sunulan tüm programların tüm kopyalarını ve bütün diğer parçaları ile birlikte imha etmeniz gerekmektedir. 
 
3. Güncellemeler (Update):
OtopostPaylaş adı altında satışa sunulan tüm programlar yenilenmiş bir program ile (İnternet aracılığı) güncelleştirilir. OtopostPaylaş adı altında satışa sunulan tüm programları tek bir ürün paketi olarak kullanılabilir. Aksi satış ve bayilik sözleşmelerinde ayrıca belirtilmediği sürece birden fazla bilgisayarda kullanılamaz. 
 
4. Telif Hakkı:
OtopostPaylaş adı altında satışa sunulan tüm programlara ait tüm başlık ve telif hakları OtopostPaylaş Medya Grubuna aittir. 
a) OtopostPaylaş adı altında satışa sunulan tüm programların bir kopyasını yalnızca yedekleme veya arşivleme amacıyla kopyalayabilir, ya da
b) OtopostPaylaş adı altında satışa sunulan tüm programları tek bir bilgisayara kopyalayıp, orijinalini yedekleme veya arşiv amacıyla tutabilirsiniz. 

5. İade ve Değişim
OtopostPaylaş adı altında satışa sunulan tüm programlar için, Lisans numarası girilmiş, aktif edilmiş programların başka bir yazılım ile değiştirilmesi veya iadesi mümkün değildir. Ancak, OtopostPaylaş Programları bilgisayarınızda hiç açılmadı ve lisans numarası girilmedi, aktif edilmedi ise, tarafımızca ücret iadesi yapılabilir. 
 
6. Crack, Hack Girişimleri
OtopostPaylaş adı altında satışa sunulan tüm programların cracklenmesi, websitesinin yönetim paneli veya veri tabanına yasal olmayan yollar ile girilmesi veya girilmeye çalışılması yasaktır. Bu tür girişimlerin tesbiti halinde, OtopostPaylaş Medya Grubunun hukuki ve cezai yollara başvurma hakkı saklıdır. 
 
7.Destek ve Yardım
OtopostPaylaş adı altında satışa sunulan tüm programlar ile ilgili herhangi bir soru ve sorununuzda, yardım ve destek hizmeti, yalnızca OtopostPaylas.com websitesi üzerindeki İletişim araçlarından verilecektir. Kullanıcı, her ne nam ve ad altında olursa olsun OtopostPaylas.Com websitesi haricinde kendisine ulaşılması ve kişisel bilgi, şifre veya özel sayılacak bilgileri paylaşması durumunda OtopostPaylaş Medya Grubu hiçbir sorumluluğu olmadığını kabul eder. 
 
8. Yazılım Sorumluluğu ve Kullanım İhlali
OtopostPaylaş adı altında satışa sunulan tüm programların kullanım sorumluluğu, satın alan kullanıcıya aittir. OtopostPaylaş Programlarının kötüye kullanımında, hizmet sağlayıcı websiteler üzerinde vereceği zarardan OtopostPaylaş Medya Grubu ve OtopostPaylaş adı altında satışa sunulan programlar sorumlu tutulamaz. Kullanıcı, OtopostPaylaş adı altında satışa sunulan herhangi bir programı satın alarak, bu maddeyi kabul etmiş sayılır. 
 
9. Bilgilerin Saklanması ve Güvenlik
. OtopostPaylas.Com websitesi üzerinden aldığınız tüm ürünlerde, Havale ve Kredi Kartı ile ödeme sistemi üzerinden ödeme yaparsınız. 
. OtopostPaylas.Com sitesi üzerinde kredi kartı bilgileriniz saklanmaz. Kredi kartı ile ilgili ödemeleri Shopier.com Websitesi üzerinden yapmaktasınız
 
10. Alt Yapının Zorunlu Değişimi, Kaynakların Sonlanması
OtopostPaylaş altındaki tüm yazılımlar, hizmet verdiği sitenin/uygulamanın/web sitesinin alt yapısını kullanır. Alt yapısını kullandığı sitenin/uygulamanın/web sitesinin çözülemez değişimi, kaynaklarının çeşitli şekilde kullanımının engellemesi, kaynaklarının sonlanması durumunda kullanıcı herhangi bir hak talep edemez, iade talebinde bulunamaz. 
 
İşbu Sözleşme 10 (on) maddeden ibarettir. Üye olmak isteyen ve yazılımları kullanmak isteyen kişi işbu sözleşmenin tamamını okuduğunu, içeriğindeki tüm maddeleri kayıtsız şartsız kabul ettiğini ve onayladığını kabul, beyan ve taahhüt eder.