OtoPost Paylaş sitesinden üyelik alarak, Facebook hesabınızdaki gruplara ve sayfalara kolayca paylaşım yapabilirsiniz, otopostpaylas.com sizi facebook'da manuel olarak paylaşım yapmanızı pratik bir hale getirmek için oluşturulmuş bir sitedir.

otopostpaylas.com sitesi facebook hesap bilgilerinizi saklayamaz ve ele geçiremez, OtoPost Paylaş sistemine üye olurken istenen bilgiler sadece isim ve mail adresidir, üye kişilerin isimleri ve mail adresleri hiçbir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmaz.

OtoPost Paylaş olarak sistemde oluşabilecek bir problemden dolayı sistemin kullanılamadığı günler için üye kişilere kullanamadıkları gün kadarı üyeliklerine yansıtılır.

Facebook hesaplarınızı 
otopostpaylas.com sisteminde kullanırken, hesabın paylaşım engeli yemesi, mobil kod sms gibi onay sürecine girmesi veya kilitlenmesi gibi durumlardan otopostpaylas.com sorumlu tutulamaz, Bu gibi durumlar Post paylaşımı yaparken Facebook tarafından spam olarak algılanmanız sonucu oluşabilir ve Bu gibi durumlarla karşı karşıya kalmamanız için OtoPost Paylaş olarak sitede çeşitli tavsiyelerde bulunulmuştur, ek olarak da farklı bir sebepden dolayıda bu durumla karşılaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


Bu siteye giriş yaparak ve üye olarak tüm bu sorumlulukları kabul etmiş olursunuz